Національна жіноча збірна переграла харківський «Житлобуд-1» - 27 Июня 2015 - Жилстрой-1 - женский футбольный клуб

Обменный пункт

Главная » 2015 » Июнь » 27 » Національна жіноча збірна переграла харківський «Житлобуд-1»
12:11
Національна жіноча збірна переграла харківський «Житлобуд-1»

Слід відзначити, що за харків’янок грали «збірниці», що також отримали виклик на НТЗ. А в обойму збірної України після довгої перерви повернулася Тетяна Чорна.

Гра розпочалась у неквапливому темпі, команди не поспішали форсувати події. Саме тому вболівальники побачили лише один гол у першому таймі. Партнери по команді вивели Ольгу Бойченко на побачення з Іриною Саніною, і та технічно перекинула м’яч через голкіпера.

Початок другого тайму за малюнком гри мало чим відрізнявся від першої половини зустрічі. У складі харківської команди можна відзначити Ольгу Овдійчук, яка своїми швидкими проходами намагалася загострити гру в атаці. У свою чергу, Дарія Апанащенко вела гру української збірної в центрі поля. Майже всі атаки розпочиналася з неї. І не дивно, що саме вона забила другий м’яч у ворота Саніної на 71-й хвилині гри. Спочатку Дарія з-меж штрафного майданчика потужно пробила у поперечину воріт. М’яч з нову відскочив до лідера «синьо-жовтих», яка з другої спроби вже не схибила.

Підопічні Володимира Ланцфера намагалися забити бодай м’яч, але харківський клуб діяв не узгоджено в завершальній стадій атак. Третій м’яч у складі нашої збірної забила дебютант Яна Калініна, яка майстерно розібралася у штрафному майданчику зі своїм опонентом і пробила повз голкіпера – 3:0.

Нагадаємо, що у суботу у Чернігові запланована друга контрольна гра із місцевою «Легендою-ШВСМ». Початок матчу о 17:00.

Товариський матч

Україна – ЖФК «Житлобуд-1» (Харків) – 3:0

Голи: Бойченко (17), Апанащенко (71), Калініна (88)

Україна (стартовий склад): Зварич – Чорна, Василюк, Кравець, Пекур, Апанащенко, Бойченко, Яковишин, Андрущак, Басанська, Корнієвець

(запасні гравці: Самсон, Дятел, Котик, Козиренко, Калініна)

«Житлобуд-1» (стартовий склад)Саніна - Денисенко А., Костюченко, Майбородіна, Ковтун, Знайденова, Єременко, Вороніна, Нестеренко, Овдійчук, Мозольська

(запасні гравці: Пожарська, Денисенко Ю., Тихонова, Будаєва, Полухіна)

Категория: Новости в Украине | Просмотров: 354 | Добавил: Administrator | Теги: Женская Национальная сборная Украин, Товарищеский матч, спарринг, Жилстрой-1 футбол Харьков Украина | Рейтинг: 0.0/0