Харківський «Житлобуд-1» - восьмиразовий володар Кубку України серед жінок - 22 Августа 2015 - Жилстрой-1 - женский футбольный клуб

29/04/2024,03:34&
Регистрация ВходГлавная
Меню сайта

Обменный пункт

Главная » 2015 » Август » 22 » Харківський «Житлобуд-1» - восьмиразовий володар Кубку України серед жінок
10:25
Харківський «Житлобуд-1» - восьмиразовий володар Кубку України серед жінок

У четвер, 20 серпня, на НТК ім. В. Баннікова відбувся фінальний матч цьогорічного розіграшу Кубку України з футболу серед жінок, в якому зустрічалися одвічні суперники чернігівська «Легенда-ШВСМ» та харківський «Житлобуд-1».

До фінальної гри харків’янки підійшли фізично та психологічно стомленими, адже лише за кілька днів вони брали участь у кваліфікаційному раунді жіночої Ліги чемпіонів, який проходив у Фінляндії. І це кинулось в очі відразу зі стартових хвилин гри. Футболістки «Легенди» першими створили небезпечний момент біля воріт Саніної. Тетяна Козиренко, продемонструвавши чудову техніку, пробила з вигідної позиції прямо в голкіпера. За декілька хвилин потому, після виконання двох кутових поспіль, чернігівчанки знову мали дві нагоди відкрити рахунок у матчі, але спочатку Саніна, а потім захисники харківської команди відвели загрозу від своїх воріт.

Після такої неочікуваної активності гравців «Легенди», гості перехопили ініціативу на декілька хвилин. Основна небезпека воротам Говорунової йшла від Ольги Овдійчук, яка і сама пробивала по воротам суперниць, і віддавала передачі на своїх партнерів. Але напружений перший тайм завершився нульовою нічиєю.

Друга половина зустрічі розпочалася з активності харків’янок, які по ходу зустрічі набрали обертів, так би мовити розбігалися. І вже на 60-й хвилині гри вболівальники побачили перший забитий м’яч у цьому матчі. Це Ганна Мозольська після передачі з флангу технічно зупинила м’яч, і пробила повз голкіпера.

Перший пропущений гол психологічно надломив гравців «Легенди» і за наступні 16 хвилин гри вони ще тричі змушені були виймати м’яч з сітки власних воріт. По черзі відзначились Знайдзьонава, Нестеренко, а завершила розгром активна Овдійчук.

У підсумку перемога харківської команди «Житлобуд-1» з рахунком 4:0, і восьмий кубковий трофей в історії команди.

Після завершення поєдинку відбулась церемонія нагородження. Пам’ятні сувеніри, медалі та перехідний кубок учасникам фінальної зустрічі вручали заступник міністра молоді та спорту України Микола Даневич, віце-президент та голова Комітету жіночого футболу Володимир Лашкул, виконавчий директор ФФУ Володимир Генінсон, заступник виконавчого директора ФФУ Василь Заброда, державний тренер з футболу Міністерства молоді та спорту України Анатолій Савін.

Категория: Новости в Украине | Просмотров: 355 | Добавил: Administrator | Теги: Жилстрой-1 футбол Харьков, Финал Кубка Украины, Легенда-ШВСМ Чернигов, отчет о матче | Рейтинг: 0.0/0